Květen

Květnové počasí nám přálo, a tak jsme se mohli radovat z mnoha různých akcí. Připraven byl pro nás i pro žáky okolních speciálních škol Zážitkový sportovní den v parku Na Špici. Těšit jsme se mohli například z hasičského překážkového běhu, šlapacích formulí a skákacího hradu. Domů jsme si odnesli perníkovou medaili a samozřejmě krásné zážitky. Další týden nás čekal výlet na statek Apolenka. Moc jsme se těšili na zvířátka. Pohladili jsme si telátka, nakrmili koně, oslíky a ovečky. I mlsné kozy k nám přiběhly pro dobrůtku a pohlazení. K vidění byli rovněž papoušci, želvy nebo třeba holubi. Tátu pštrosa jsme ale moc neviděli, protože  zahříval hnízdo s vejci. Poslední květnový den jsme společně se třídou ZŠS III. oslavili Den dětí procházkou, nanukem a lízátkem .

Mgr. Monika Klempířová

tn_obrazek_19694.jpg